PALETOVÝ REGÁL B18 L = 7240 MM 18 PALIET - 1000 KG 0 + 2

Kód: 2062
Neohodnotené
€1 318,80 €1 099 bez DPH
Skladom u dodávateľa (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
Záleží nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Radi vám poradíme
Rozsiahly výber
Rozsiahly výber
V našom internetovom obchode nájdete rozsiahly sortiment produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar sa snažíme doručiť v najkratšom možnom čase.

Podrobný popis

Sada B18 obsahuje:

 • 4 kompletné rámy, výška 3000 mm x hĺbka 1100 mm
 • 12 nosníkov (traverz) 2300 mm, nosnosť 2000 kg
 • 16 kotiev 120 mm pozink
 • 4 1 mm pozinkované vyrovnávacie podložky
 • 2 3 mm pozinkované vyrovnávacie podložky
 • Nálepky s nosnosťou
 • Ochrana lúčov
 • CE vyhlásenie o zhode
 • Návod na montáž paletového regálu
 • Náter: kvalitný epoxidový náter
 • Nastavenie úrovne v krokoch po 50 mm
 • Záruka: 5 rokov.

Tu je jeden z najobľúbenejších produktov v našej ponuke. Paletové regály sú najpoužívanejším systémom na skladovanie paletizovaného tovaru a niet sa čomu čudovať. Systém Pal Rack® bol vytvorený tímom skúsených inžinierov pomocou moderného softvéru pre návrh a statické výpočty . V kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami v konštrukcii skladových zariadení a podporou našich zákazníkov vyústila do vývoja špičkových paletových regálov.

Najdôležitejšími vlastnosťami systému je vysoká nosnosť, modulárna konštrukcia a vysoká odolnosť proti poškodeniu. Väčšina prác na paletových regáloch sa vykonáva pomocou vysokozdvižných vozíkov, preto je možné Pal Rack® vybaviť vyhradeným zabezpečovacím zariadením, ktoré výrazne predĺži životnosť konštrukcie. Široká ponuka príslušenstva navyše umožňuje prispôsobiť regály špecifickým požiadavkám každého skladu a zlepšiť prácu a zvýšiť bezpečnosť.

Univerzálny paletový regál

Prezentovaná konfigurácia ľahko pojme 18 plných paliet. Každý pár nosníkov odolá zaťaženiu až 2 000 kg, takže celková nosnosť regálu je až 18 000 kg! Tento vysokovýkonný paletový regál je všestranný pre každý sklad. 

Systém na skladovanie ľahkých a ťažkých paliet.  Jeho charakteristické vlastnosti sú: bezpečná a stabilná konštrukcia  (bezpečnostný faktor 1,4)  , vysoká kvalita a široká škála príslušenstva. To umožňuje optimálne plánovanie skladu v súlade s individuálnymi potrebami užívateľa.

Nosný rám  -  pozostáva z 2 tyčí, niekoľkých výstuh (uhlopriečok) a pätiek, zaisťujúcich vynikajúcu tuhosť vo vzpere a ohybovo-torznú tuhosť. Rámy sú priskrutkované, čo prináša nízke náklady na opravu v prípade poškodenia vysokozdvižnými vozíkmi. Každé spojenie je zabezpečené samosvornou maticou. Rôznorodosť rámov umožňuje optimalizovať konštrukciu a dosahovať výšky až 30 m a nosnosť rozpätí až 45 ton.

Stĺp  - za studena ohýbaný, pracovne spevnený, 12 záhybov poskytujúcich výnimočnú tuhosť,  šírka 85 mm , hrúbka plechu od 1,75 mm do 2 mm.

Vystuženie (uhlopriečky)  - spojené pomocou skrutiek s polouzavretým profilom, vyrobené z pozinkovaného plechu.

Zliatiny  - pozinkované, žiarovo zinkované, zakaždým prevedené na zaťaženie prenášané zo stĺpa na podlahu pre rovnomerné rozloženie zaťaženia. Každá noha je pripevnená k podlahe pomocou veľmi  odolnej kotvy M12x100.

Nosník  - zložený z uzavretých profilov a spojok so špeciálnymi háčikmi.

Perforácia  - špeciálna perforácia, ktorú je možné vyrobiť len na numerických strojoch, s veľmi malou toleranciou spracovania, poskytujúca mimoriadnu  tuhosť konštrukcie.

Ukazovatele kvality pre regály : ISO 14001, ISO 9001, ISO 9002 certifikát.

Výpočty pevnosti pre regály:

Všetky statické výpočty konštrukcie ako aj rozmiestnenia a rozmerov regálov boli vykonané v súlade  s normami FEM 10.3.01 a FEM 10.2.03.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie