OHRIEVAČ EMPEL 65 R (60-80 KW) S HORÁKOM NA PELETY

Kód: 1663
Neohodnotené
Značka: Hexim
€8 530,80 €7 109 bez DPH
Skladom u dodávateľa (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Záleží nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Odborné poradenstvo
Radi vám poradíme
Rozsiahly výber
V našom internetovom obchode nájdete rozsiahly sortiment produktov
Rýchle doručenie
Tovar sa snažíme doručiť v najkratšom možnom čase.

Podrobný popis

Ohrievač vzduchu EMPEL 65 R s horákom na pelety

Ventilátor Empel je inovatívnou kombináciou ekológie a hospodárnosti. Jedinečný hruškovitý dizajn spaľovacej komory zvyšuje účinnosť ohrievača a znižuje náklady na vykurovanie. Horák umožňuje súčasné použitie dvoch rôznych druhov paliva, napríklad peliet a semien čerešní, slnečnicových šupiek, semien atď.

HLAVNÉ RYSY

Efektívny a ekonomický horák

Tepelnú pohodu a ekonomickú spotrebu paliva zabezpečuje horák vybavený regulátorom s dvojstupňovou reguláciou výkonu a týždenným časovačom. Dodatočne môžete pripojiť regulátor, ktorý podporuje podávanie dvoch druhov paliva, napríklad peliet a čerešňových kôstok.

Horák má tri snímače teploty: snímač izbovej teploty, snímač výstupnej teploty horúceho vzduchu a bezpečnostný snímač spätného toku horúceho plynu. Sada obsahuje podávač paliva.

Jednoduchá konštrukcia vykurovacieho zariadenia zaisťuje spoľahlivé, bezpečné a dlhodobé používanie.

Výmenník tepla

Výmenník tepla je vyrobený z hrubého kyselinovzdorného plechu, odolného voči teplote horúcich plynov z horiacich peliet.

Predné dvere

Konštrukcia dvierok na inštaláciu horáka umožňuje ich obojstrannú montáž v závislosti od potrieb užívateľa. Dvere majú dodatočnú, vymeniteľnú tepelnú dosku, ktorá zároveň funguje ako deflektor, ktorý zabraňuje prehrievaniu dverí zvonku

Predné dvere

Použitie vhodnej hlavice umožňuje pomalé fúkanie, cielené fúkanie alebo pripojenie ohrievača k potrubnému systému. Vysoká účinnosť radiálneho ventilátora umožňuje inštaláciu teplovzdušných rozvodov bez podpory prídavného ventilátora.

Spaľovacia komora

Komora má oválny tvar, ktorý znižuje odpor proti prúdeniu ohriateho vzduchu. Predĺžená predná časť komory poskytuje viac priestoru pre plameň a popol.

Prietok výfukových plynov

Trojťahový systém prúdenia výfukových plynov zvyšuje účinnosť ohrievača, a tým znižuje spotrebu paliva.

Prídavný deflektor

Unikátnym riešením v ohrievači je nastaviteľný trojuholníkový deflektor v prednej časti spaľovacej komory, ktorý umožňuje nastaviť rovnomernú rýchlosť prúdenia horúcich plynov cez všetky plameňové potrubia a tým zvýšiť účinnosť zariadenia.

Bezpečnosť používania

Jednoduché a spoľahlivé ovládanie mechanických termostatov zaisťujúcich účinnú ochranu pred vysokou teplotou výmenníka a motora. Výkonnejšie ohrievače s trojfázovými motormi majú prídavný termostat na ochranu proti spätnému prúdeniu vzduchu.

Funkcia leto/zima

Po pripojení ľavého alebo pravého vetracieho potrubia môže ohrievač v lete fungovať ako vzduchotechnická jednotka na prívod čistého vzduchu do budovy a chladenie miestností, zatiaľ čo v zime môže otvorená strana ventilátora nasávať vzduch z miestnosti. a zohrejte ho.

TECHNICKÉ DÁTA:

Rozsah výkonu (kW) 60-80 kW
Prúd vzduchu 5 700 m3 / h
Spotreba peliet (min-max) 12 - 16 kg / h
Napätie 230/50 V / Hz
Spotreba energie 740 wattov
Spotreba energie 180 mm
Rozmery d x š x v 640x1070x1650 mm        
Váha 160 kg
 

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrievače na pelety
Hmotnosť: 149 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: