PALETOVÝ REGÁL B18 L = 7240 MM 18 PALIET - 1000 KG 0 + 2

Kód: 2062
Neohodnotené
Značka: Hexim
€1 318,80 €1 099 bez DPH
Skladom u dodávateľa (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Záleží nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Odborné poradenstvo
Radi vám poradíme
Rozsiahly výber
V našom internetovom obchode nájdete rozsiahly sortiment produktov
Rýchle doručenie
Tovar sa snažíme doručiť v najkratšom možnom čase.

Podrobný popis

Sada B18 obsahuje:

 • 4 kompletné rámy, výška 3000 mm x hĺbka 1100 mm
 • 12 nosníkov (traverz) 2300 mm, nosnosť 2000 kg
 • 16 kotiev 120 mm pozink
 • 4 1 mm pozinkované vyrovnávacie podložky
 • 2 3 mm pozinkované vyrovnávacie podložky
 • Nálepky s nosnosťou
 • Ochrana lúčov
 • CE vyhlásenie o zhode
 • Návod na montáž paletového regálu
 • Náter: kvalitný epoxidový náter
 • Nastavenie úrovne v krokoch po 50 mm
 • Záruka: 5 rokov.

Tu je jeden z najobľúbenejších produktov v našej ponuke. Paletové regály sú najpoužívanejším systémom na skladovanie paletizovaného tovaru a niet sa čomu čudovať. Systém Pal Rack® bol vytvorený tímom skúsených inžinierov pomocou moderného softvéru pre návrh a statické výpočty . V kombinácii s dlhoročnými skúsenosťami v konštrukcii skladových zariadení a podporou našich zákazníkov vyústila do vývoja špičkových paletových regálov.

Najdôležitejšími vlastnosťami systému je vysoká nosnosť, modulárna konštrukcia a vysoká odolnosť proti poškodeniu. Väčšina prác na paletových regáloch sa vykonáva pomocou vysokozdvižných vozíkov, preto je možné Pal Rack® vybaviť vyhradeným zabezpečovacím zariadením, ktoré výrazne predĺži životnosť konštrukcie. Široká ponuka príslušenstva navyše umožňuje prispôsobiť regály špecifickým požiadavkám každého skladu a zlepšiť prácu a zvýšiť bezpečnosť.

Univerzálny paletový regál

Prezentovaná konfigurácia ľahko pojme 18 plných paliet. Každý pár nosníkov odolá zaťaženiu až 2 000 kg, takže celková nosnosť regálu je až 18 000 kg! Tento vysokovýkonný paletový regál je všestranný pre každý sklad. 

Systém na skladovanie ľahkých a ťažkých paliet.  Jeho charakteristické vlastnosti sú: bezpečná a stabilná konštrukcia  (bezpečnostný faktor 1,4)  , vysoká kvalita a široká škála príslušenstva. To umožňuje optimálne plánovanie skladu v súlade s individuálnymi potrebami užívateľa.

Nosný rám  -  pozostáva z 2 tyčí, niekoľkých výstuh (uhlopriečok) a pätiek, zaisťujúcich vynikajúcu tuhosť vo vzpere a ohybovo-torznú tuhosť. Rámy sú priskrutkované, čo prináša nízke náklady na opravu v prípade poškodenia vysokozdvižnými vozíkmi. Každé spojenie je zabezpečené samosvornou maticou. Rôznorodosť rámov umožňuje optimalizovať konštrukciu a dosahovať výšky až 30 m a nosnosť rozpätí až 45 ton.

Stĺp  - za studena ohýbaný, pracovne spevnený, 12 záhybov poskytujúcich výnimočnú tuhosť,  šírka 85 mm , hrúbka plechu od 1,75 mm do 2 mm.

Vystuženie (uhlopriečky)  - spojené pomocou skrutiek s polouzavretým profilom, vyrobené z pozinkovaného plechu.

Zliatiny  - pozinkované, žiarovo zinkované, zakaždým prevedené na zaťaženie prenášané zo stĺpa na podlahu pre rovnomerné rozloženie zaťaženia. Každá noha je pripevnená k podlahe pomocou veľmi  odolnej kotvy M12x100.

Nosník  - zložený z uzavretých profilov a spojok so špeciálnymi háčikmi.

Perforácia  - špeciálna perforácia, ktorú je možné vyrobiť len na numerických strojoch, s veľmi malou toleranciou spracovania, poskytujúca mimoriadnu  tuhosť konštrukcie.

Ukazovatele kvality pre regály : ISO 14001, ISO 9001, ISO 9002 certifikát.

Výpočty pevnosti pre regály:

Všetky statické výpočty konštrukcie ako aj rozmiestnenia a rozmerov regálov boli vykonané v súlade  s normami FEM 10.3.01 a FEM 10.2.03.

Dodatočné parametre

Kategória: Regály
Hmotnosť: 600 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: