PALETOVÝ REGÁL B6 L = 5655 MM 18 PALIET - 1000 KG 0 + 2

Kód: 2068
Neohodnotené
Značka: Hexim
€1 090,80 €909 bez DPH
Skladom u dodávateľa (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Záleží nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Odborné poradenstvo
Radi vám poradíme
Rozsiahly výber
V našom internetovom obchode nájdete rozsiahly sortiment produktov
Rýchle doručenie
Tovar sa snažíme doručiť v najkratšom možnom čase.

Podrobný popis

Sada B6 obsahuje:

 • 3 kompletné rámy, výška 2000 mm x hĺbka 1100 mm
 • 8 nosníkov (traverz) 2700 mm, nosnosť 3x1000 kg
 • 6 pozinkovaných kotiev 120 mm
 • 3 1 mm pozinkované vyrovnávacie bloky
 • 2 3 mm pozinkované vyrovnávacie podložky
 • Samolepky s nosnosťou 3x1000 kg
 • Ochrana lúčov
 • CE vyhlásenie o zhode
 • Návod na montáž paletového regálu
 • Náter: kvalitný epoxidový náter
 • Nastavenie úrovne v krokoch po 50 mm
 • 5-ročná záruka

Tento kompaktný paletový regál sme navrhli s ohľadom na relatívne úzky priestor a maximálne využitie dostupného priestoru. Spočíva na troch rámoch a pojme 18 paliet. Každý z nich môže vážiť až 1000 kg . Takýto systém umožňuje ľahký prístup k tovaru a zjednodušuje proces nakladania. A to všetko v dĺžke necelých šesť metrov!

Naše paletové regály vyrábame tak, aby svojou štruktúrou „odpúšťali“ nedokonalosti paliet a zaisťovali bezpečnú a efektívnu prevádzku. Odolná oceľ pokrytá kvalitným epoxidovým lakom zaručuje odolnosť proti nárazom a poškriabaniu a vďaka modulárnej konštrukcii je ľahké vymeniť iba poškodené prvky. Ide o skladové regály určené pre profesionálne sklady, aj keď menšie modely ako tento dobre poslúžia aj v dielňach a iných špecializovaných prevádzkach, ktoré potrebujú efektívny skladovací systém.

Systém na skladovanie ľahkých a ťažkých paliet. Jeho charakteristické vlastnosti sú: bezpečná a stabilná konštrukcia (bezpečnostný faktor 1,4), vysoká kvalita a široká škála príslušenstva. To umožňuje optimálne plánovanie skladu v súlade s individuálnymi potrebami užívateľa.

Nosný rám - zložený z dvoch stĺpikov, diagonálnych výstuh a pätiek, zaisťujúcich vynikajúcu tuhosť vo vzpere a ohybovo-torznú tuhosť. Rámy sú priskrutkované, čo prináša nízke náklady na opravu v prípade poškodenia vysokozdvižnými vozíkmi. Každé spojenie je zabezpečené samosvornou maticou. Rôznorodosť rámov umožňuje optimalizovať konštrukciu a dosahovať výšky až 30 m a nosnosť rozpätí až 45 ton.

Stĺp - za studena ohýbaný, pracovne spevnený, 12 záhybov zaisťujúcich mimoriadnu tuhosť, šírka 85 mm, hrúbka plechu od 1,75 mm do 2 mm.

Vystuženie (uhlopriečky) - spájané skrutkami s polouzavretým profilom, vyrobené z pozinkovaného plechu.

Zliatiny - pozinkované, žiarovo zinkované, zakaždým prevedené na zaťaženie prenášané zo stĺpa na podlahu pre rovnomerné rozloženie zaťaženia. Každá noha je pripevnená k podlahe pomocou veľmi odolnej kotvy M12x100.

Nosník - zložený z uzavretých profilov a spojok so špeciálnymi háčikmi.

Perforácia - špeciálna perforácia, ktorú je možné vyrobiť len na numerických strojoch, s veľmi malou toleranciou spracovania, poskytujúca mimoriadnu tuhosť konštrukcie.

Ukazovatele kvality pre regály : ISO 14001, ISO 9001, ISO 9002 certifikát.

Výpočty pevnosti pre regály:

Všetky statické výpočty konštrukcie ako aj rozmiestnenia a rozmerov regálov boli vykonané v súlade s normami FEM 10.3.01 a FEM 10.2.03.

Dodatočné parametre

Kategória: Paletové
Hmotnosť: 600 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: