PALETOVÝ REGÁL B7 L = 16795 MM 54 PALIET - 1000 KG 0 + 2

Kód: 2056
Neohodnotené
Značka: Hexim
€2 626,80 €2 189 bez DPH
Skladom u dodávateľa (>5 ks)

Detailné informácie

Kvalitné produkty
Záleží nám na kvalite našich produktov. Ponúkame len kvalitné produkty overených výrobcov.
Odborné poradenstvo
Radi vám poradíme
Rozsiahly výber
V našom internetovom obchode nájdete rozsiahly sortiment produktov
Rýchle doručenie
Tovar sa snažíme doručiť v najkratšom možnom čase.

Podrobný popis

 

Súprava B7 obsahuje:

 • 7 kompletných rámov, výška 2000 mm x hĺbka 1100 mm
 • 24 nosníkov (traverz), 2700 mm, nosnosť 3x1000 kg
 • 14 kotiev 120 mm pozink
 • 7 1 mm pozinkovaných vyrovnávacích blokov
 • 4 3 mm pozinkované vyrovnávacie podložky
 • Samolepky s nosnosťou 3x1000 kg
 • Ochrana lúčov
 • CE vyhlásenie o zhode
 • Návod na montáž paletového regálu
 • Náter: kvalitný epoxidový náter
 • Nastavenie úrovne v krokoch po 50 mm
 • Záruka: 5 rokov

Tento balík s dĺžkou takmer 17 metrov je ideálnou voľbou pre stredné až veľké sklady strednej výšky. 7 kompletných rámov a 24 tyčí tvorí systém schopný uskladniť 54 paliet , každá s nosnosťou 1000 kg. S výškou rámu 2 metre sa ľahko zmestí aj do relatívne nízkych skladovacích priestorov, čím sa optimálne využije ich kubatúra.

Ako všetky naše paletové regály, aj konfigurácia A2 je založená na modulárnom systéme Pal Rack®. To umožňuje jednoduché rozšírenie alebo vybavenie potrebným príslušenstvom a ochranou. Systém sme navrhli pre prácu s vysokozdvižnými vozíkmi - je extrémne tuhý a odolný voči nárazom a v prípade potreby je možné jednoducho vymeniť iba poškodené prvky. Vyberte si k nemu vhodné príslušenstvo a ochrany a vytvorte si paletový regál, ktorý viditeľne zlepšuje kvalitu a efektivitu práce!

Systém na skladovanie ľahkých a ťažkých paliet. Jeho charakteristické vlastnosti sú: bezpečná a stabilná konštrukcia (bezpečnostný faktor 1,4), vysoká kvalita a široká škála príslušenstva. To umožňuje optimálne plánovanie skladu v súlade s individuálnymi potrebami užívateľa.

Nosný rám - zložený z dvoch stĺpikov, diagonálnych výstuh a pätiek, zaisťujúcich vynikajúcu tuhosť vo vzpere a ohybovo-torznú tuhosť. Rámy sú priskrutkované, čo prináša nízke náklady na opravu v prípade poškodenia vysokozdvižnými vozíkmi. Každé spojenie je zabezpečené samosvornou maticou. Rôznorodosť rámov umožňuje optimalizovať konštrukciu a dosahovať výšky až 30 m a nosnosť rozpätí až 45 ton.

Stĺp - za studena ohýbaný, pracovne spevnený, 12 záhybov zaisťujúcich mimoriadnu tuhosť, šírka 85 mm, hrúbka plechu od 1,75 mm do 2 mm.

Vystuženie (uhlopriečky) - spájané skrutkami s polouzavretým profilom, vyrobené z pozinkovaného plechu.

Zliatiny - pozinkované, žiarovo zinkované, zakaždým prevedené na zaťaženie prenášané zo stĺpa na podlahu pre rovnomerné rozloženie zaťaženia. Každá noha je pripevnená k podlahe pomocou veľmi odolnej kotvy M12x100.

Nosník - zložený z uzavretých profilov a spojok so špeciálnymi háčikmi.

Perforácia - špeciálna perforácia, ktorú je možné vyrobiť len na numerických strojoch, s veľmi malou toleranciou spracovania, poskytujúca mimoriadnu tuhosť konštrukcie.

Ukazovatele kvality pre regály : ISO 14001, ISO 9001, ISO 9002 certifikát.

Pevnostné výpočty pre regály: Všetky statické výpočty konštrukcie, ako aj usporiadania a rozmerov regálov boli robené v súlade s normami FEM 10.3.01 a FEM 10.2.03.

Dodatočné parametre

Kategória: Paletové
Hmotnosť: 600 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: